Компанія «Прем'єр Фуд» є невід'ємною частиною Групи компаній «Терра Фуд». Для гарантованої якості компанія пропонує широкий вибір продукції власного виробництва. Всі компоненти проходять жорсткий контроль і відбір, перед використанням у виробництві і перш ніж потраплять до кінцевого споживача.

Група компаній «Терра Фуд» - найбільший український вертикально інтегрований холдинг, що розвиває 6 бізнес-напрямків у 3 галузях (молочна, м'ясна, агро). Компанія має виробничі потужності в Україні та Росії. Основним напрямком діяльності Групи є виробництво молочної продукції.

Найкращі українські фахівці працюють над тим, щоб забезпечити споживачів якісними і здоровими незбираними молочними продуктами, маслом і сиром, а також м'ясними виробами.

Тульчинський мясокомбинат

Тульчинський м'ясокомбінат - одне з перших підприємств України з переробки м'яса.

Виробництво, засноване 1937 року, нині повністю оновлене і оснащене найсучаснішим обладнанням. Підприємство потужністю 6000 тонн м'ясних виробів на рік випускає 100 найменувань продукції, яка вирізняється найвищою якістю: шинка, сосиски, сардельки, копченості, м'ясні снеки, паштети у високому і середньому цінових сегментах, а також всі види ковбас: ліверні, варені, напівкопчені, варено-копчені та сирокопчені.

Найвищу якість продукції Тульчинського м'ясокомбінату гарантовано системою ISO 9001-2000 і підтверджено золотими, срібними та бронзовими медалями престижних конкурсів.

Загальні виробничі потужності

• переробка м'яса - 2640 тонн на рік
• виробництво м'ясних виробів - 4800 тонн на рік
• виробництво м'ясних напівфабрикатів - 600 тонн на рік

 

 

Білоцерківський молочний комбінат (БМК)

Білоцерківський молочний комбінат (БМК) – це найсучасніше підприємство у Східній Європі, побудоване відповідно до норм Міжнародної молочної федерації та директив Європейського Союзу. Загальні інвестиції в будівництво та обладнання комбінату склали 32 млн. доларів.

На БМК вперше в Україні почався випуск молочних продуктів преміального сегмента під ТМ Premialle. Підприємство – єдиний виробник молочних сумішей для коктейлів і морозива компанії «МакДональдс» в Україні, Молдові, Білорусі, Азербайджані та Грузії.

На підприємстві впроваджено стандарти НАССР, ISO 9001 та ISO 22000, згідно з якими контролюється якість і безпека продукції.

БМК вважається еталонним молочним підприємством України та Східної Європи загалом. Тільки за 2012 рік переконатися в цьому особисто змогли офіційні державні делегації та представники ділових кіл як України, так і далекого зарубіжжя - Ірану, Нідерландів, Китаю, Японії та інших країн. Фахівці комбінату регулярно проводять екскурсії для студентів спеціалізованих ВНЗ, під час яких детально розповідають про новітні підходи в створенні традиційно натуральних і смачних молочних продуктів.

Саме тут, на заводі БМК, виготовляється улюблений молочний коктейль з добірного молока.

Загальні виробничі потужності

• Вітчизняний лідер у виробництві вершкового масла з часткою ринку 8%
• Український лідер із продажу сиру: 14% ринку.
• Ключовий гравець українського ринку продукції з незбираного молока: виробничі потужності – 60 940 тонн на рік.

Вапнярський сирзавод

Сучасне підприємство, що спеціалізується на виробництві твердого сиру. Засноване 1926 року. У 2001-2005 рр. модернізовано основні виробничі потужності заводу, введено в експлуатацію нові лінії.

Основний вид продукції і гордість підприємства - традиційний твердий сир «Російський», широко відомий як в Україні, так і за кордоном. Для його виробництва використовується молоко вищого ґатунку з екологічно чистих районів Вінницької області.

Загальні виробничі потужності

• переробка молока - 970 тонн на добу
• виробництво вершкового масла та спредів - 58,4 тис. тонн на рік
• виробництво сиру - 26,8 тис. тонн на рік
• виробництво плавленого сиру - 6,5 тис. тонн на рік

КРИЖОПІЛЬСЬКИЙ СИРЗАВОД

Провідне сироробне підприємство Вінницької області. Засноване у 1971 році.

Візитною карткою заводу є пластова група сирів. Нині підприємство виробляє широкий асортимент традиційного твердого сиру під торговими марками «Вапнярка», «Лауреат», «Тульчинка», а також продукцію під власними торговими марками партнерів.